KONKURS – wygraj bilety na mecz w Płocku!

2019-05-15

Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na mecz
Wisła Płock vs Zagłębie Sosnowiec
18.05.2019Zapraszamy do udziału w konkursie na naszym fanpage’u na Facebooku.
1. Konkurs rozpoczyna się wraz z pojawieniem się posta konkursowego na  fanpage’u Selenki Wieniec-Zdrój na Facebooku.
2. Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu pod postem konkursowym należy odpowiedzieć na pytanie: Jakie korzyści przynosi Ci picie Selenki Wieniec-Zdrój?
3. Jury nagrodzi 10 najciekawszych odpowiedzi.
4. Każdy zwycięzca otrzyma 2 bilety na mecz Wisły Płock vs Zagłębie Sosnowiec w Płocku 18.05 o godz.  15:30.
5. Konkurs trwa do 17.05. do godz. 12:00.
6. Wyniki zostaną ogłoszone 17.05. do godz. 14:00 w poście na Facebooku w którym opublikowane zostaną najlepsze odpowiedzi.
7. O sposobie odbioru biletów zwycięzcy zostaną poinformowani w wiadomościach prywatnych.
8. Odpowiedzi konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obelżywych, nieobyczajnych, dyskryminujących, obrażających uczucia religijne lub w inny sposób sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Twoich danych jest Selenka Wieniec-Zdrój z siedzibą w Wieńcu-Zdroju przy ul. Brzozowej 1, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP:888 24 45 517, REGON:000288142.

W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną na fanpage’u Selenki Wieniec-Zdrój lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem: ul. Brzozowa 1, 87-880 Wieniec-Zdrój.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Oświadczamy, że dane zebrane od zwycięzców konkursu wykorzystane zostaną wyłącznie do zrealizowania nagrody w konkursie, tj. do wystawienia biletów na mecz.