Zagłosuj w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

2018-10-11

Od 1 października trwa kolejna edycja Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadania, które uzyskają największą liczbę głosów mieszkańców zostaną wprowadzone do budżetu Miasta i zrealizowane w 2019 roku. Jednym ze zgłoszonych projektów jest Osiedlowy Park Sportowy na Wyżynach (projekt nr 211) zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie sponsorowanego przez Selenkę klubu Chemik Moderator Bydgoszcz.

Jak głosować przez Internet?

1) Wchodzimy na stronę www.bydgoszcz.pl/bbo

2) Niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, peselu oraz numeru telefonu lub adresu e-mail (wszystkie dane przekazywane są Urzędowi Miasta Bydgoszczy tylko na potrzeby głosowania)

3) Wybieramy PROJEKTY OSIEDLOWE -> WYŻYNY; projekt nr 211 Osiedlowy Park Sportowy

Serdecznie zachęcamy do głosowania na Osiedlowy Park Sportowy na Wyżynach! W ramach tego projektu pojawi się infrastruktura, która ułatwi treningi naszym zespołom. Prosimy również o przekonanie najbliższych do oddania głosu na nasz projekt. Przypominamy, że w latach poprzednich, w ramach BBO, udało nam się wyremontować jedną z trybun na stadionie głównym oraz wybudować ogólnodostępny plac zabaw na terenie klubu. Projekt Chemika Centrum Rekreacyjno-Sportowe wygrał również w głosowaniu, które odbyło się w czerwcu i lipcu br. i będzie realizowany w niedalekiej przyszłości.

Grafika i tekst: http://chemikbydgoszcz.pl/news/article/bbo-wygrajmy-razem-raz-jeszcze