Konkurs! Wygraj bilety na mecz Twardych Pierników ze Spójnią Stargard!

2018-10-10

Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na mecz dwóch drużyn sponsorowanych przez Selenkę: Polski Cukier Toruń vs KS Spójnia Stargard 21.10 w Toruniu! Zapraszamy do udziału!

  1. Konkurs rozpoczyna się wraz z pojawieniem się posta konkursowego na fanpage’u Selenki Wieniec-Zdrój na Facebooku.
  2. Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić butelkę dowolnego rodzaju wody Selenki Wieniec-Zdrój, a jej zdjęcie wkleić w komentarzu pod postem konkursowym w barwach Pierników.
  3. Jury nagrodzi 5 najciekawszych zdjęć.
  4. Każdy zwycięzca otrzyma 2 bilety na mecz Polskiego Cukru Toruń i Spójni Stargard 21.10 w Toruniu.
  5. Konkurs trwa do 16.10 do godz. 15:00.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 16.10, do godz. 21:00 w komentarzu pod postem konkursowym.
  7. O sposobie odbioru biletów zwycięzcy zostaną poinformowani w wiadomościach prywatnych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Twoich danych jest Selenka Wieniec-Zdrój z siedzibą w Wieńcu-Zdroju przy ul. Brzozowej 1, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP:888 24 45 517, REGON:000288142.

W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną na fanpage’u Selenki Wieniec-Zdrój lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem: ul. Brzozowa 1, 87-880 Wieniec-Zdrój.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Oświadczamy, że dane zebrane od zwycięzców konkursu wykorzystane zostaną wyłącznie do zrealizowania nagrody w konkursie, tj. do wystawienia biletów na mecz Polskiego Cukru Toruń i Spójni Stargard 21.10 w Toruniu.