Konkurs! Wygraj bilety na mecz Wisły z Jagiellonią!

2018-08-19

Weź przyjaciół na mecz sponsorowanej przez Selenkę Wisła Płock z Jagiellonią: zgarnij aż 4 bilety!

1. Konkurs rozpoczyna się wraz z pojawieniem się posta konkursowego na fanpage’u Selenki Wieniec-Zdrój na Facebooku.

2. Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić zgrzewkę dowolnego rodzaju wody Selenki Wieniec-Zdrój, a jej zdjęcie wraz z paragonem dowodzącym zakupu wkleić w komentarzu pod postem konkursowym. Dodatkowo, w komentarzu należy wytypować wynik meczu (do przerwy oraz końcowy) Wisły Płock z Legią Warszawa, który odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 15:30.

3. Dwie osoby, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają po 4 bilety na mecz Wisły Płock z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się 2 września o godzinie 15:30 w Płocku.

PUNKTACJA:

Prawidłowo wytypowany wynik do przerwy: 5 pkt

Prawidłowo wytypowany wynik końcowy: 7 pkt

Prawidłowo wytypowany zwycięzca meczu: 3 pkt

Dodatkowe punkty za publiczne udostępnienie posta: 3 pkt

Jeśli minimum dwie osoby zdobędą taką samą liczbę punktów, wygrywa osoba, która podała swój typ wcześniej.

4. Konkurs trwa do momentu rozpoczęcia meczu, czyli do 26 sierpnia do godziny 15:30.

5. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 27.08, do godz. 22:00 w komentarzu pod postem konkursowym.

6. O sposobie odbioru biletów zwycięzcy zostaną poinformowani w wiadomościach prywatnych.

 


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Twoich danych jest Selenka Wieniec-Zdrój z siedzibą w Wieńcu-Zdroju przy ul. Brzozowej 1, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP:888 24 45 517, REGON:000288142.

W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną na fanpage’u Selenki Wieniec-Zdrój lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem: ul. Brzozowa 1, 87-880 Wieniec-Zdrój.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Oświadczamy, że dane zebrane od zwycięzców konkursu wykorzystane zostaną wyłącznie do zrealizowania nagrody w konkursie, tj. do wystawienia biletów na mecz Wisły Płock z Jagiellonią Białystok 2 września w Płocku.