WODA

Selenka Wieniec-Zdrój to naturalna woda mineralna o niezwykłych właściwościach: bogata w selen, lit, magnez, wapń i potas. Stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego człowieka. Scharakteryzowana jako średniozmineralizowana, wydobywana jest ze źródła studni głębinowej w Wieńcu-Zdroju na Kujawach, miejscowości uzdrowiskowej od 1923 roku. Woda posiada aktualne badania, przeprowadzone przez Państwowy Zakład Higieny w Poznaniu.

Polecana jest osobom z nadciśnieniem tętniczym, schorzeniami dróg moczowych, nadkwasotą. Dodatkowo, pierwiastek selen dodatnio wpływa na urodę, opóźniając proces starzenia, utrzymując tkanki w młodzieńczej elastyczności. Selen potocznie zwany pierwiastkiem życia ma również korzystny wpływ na nasze siły witalne, jest również pomocny w stanach wyczerpania, apatii, w sytuacjach stresowych.

Główne składniki mineralne:

KATIONY mg/l: Magnezowy Mg2+ 24,30, Wapniowy Ca2+ 107,20, Sodowy Na+ 27,00, Potasowy K+ 2,90 , Selenowy Se2+ <0,01

ANIONY mg/l: Siarczanowy SO42- 97,68, Chlorkowy CL- 39,70, Wodorowęglanowy HCO3- 334,80, Fluorkowy F- 0,10

NASZE WODY

sugerowane ceny detaliczne

AKTUALNOŚCI

GDZIE KUPISZ NASZĄ WODĘ?

Wodę Selenka Wieniec-Zdrój znajdziesz w marketach sieci Auchan, Tesco, Carrefour, Kaufland, Piotr i Paweł

oraz w wybranych sklepach spożywczych w Twoim regionie.

 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży:

 

Zachodniopomorskie Maciej Grzegorzewski tel. 726 810 070 mail: m.grzegorzewski@uzdrowisko-wieniec.pl
Mazowieckie Arkadiusz Dzioba tel. 885 010 389 mail: a.dzioba@uzdrowisko-wieniec.pl
Kujawsko-Pomorskie Janusz Kalinowski tel. 785 858 385 mail: j.kalinowski@uzdrowisko-wieniec.pl
Łódzkie Agnieszka Wilczewska tel. 726 810 230 mail: a.wilczewska@uzdrowisko-wieniec.pl
Pomorskie Zbigniew Pradelski tel. 782 550 009 mail: z.pradelski@uzdrowisko-wieniec.pl
Lubuskie, Dolnośląskie Piotr Korba tel. 603 300 585 mail: p.korba@uzdrowisko-wieniec.pl
Wielkopolskie Ireneusz Zawiski tel. 725 250 357 mail: i.zawiski@uzdrowisko-wieniec.pl
Śląskie, Opolskie, Małopolskie Dariusz Okula tel. 782 550 070 mail: d.okula@uzdrowisko-wieniec.pl
Podkarpackie, Lubelskie Maciej Zięzio tel. 603 300 575 mail: m.ziezio@uzdrowisko-wieniec.pl
NKA MANAGER ds. Sieci Ogólnopolskich, Podlaskie Andrzej Grochowski tel. 725 250 355 mail: a.grochowski@uzdrowisko-wieniec.pl

Sponsorujemy sport

Promujemy aktywny i zdrowy tryb życia, między innymi pomagając związanym z tym inicjatywom. Wspieramy wydarzenia lokalne, jak i ogólnopolskie, a także jesteśmy sponsorami klubów sportowych. Oto niektóre z nich:

KARIERA

Wciąż rozwijamy nasz zespół i czekamy na utalentowanych, pełnych energii i chęci do pracy ludzi. Szukamy osób zarówno do działu produkcyjnego, jak i handlowego. Jeśli chcesz być częścią naszej drużyny i czujesz się na siłach, skontaktuj się z nami!

Uzdrowisko

Uzdrowisko Wieniec-Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniej położonych uzdrowisk na Kujawach. Kuracjuszy gości już od 1923 roku. Znajdujemy się w centralnej Polsce, 6 km od Włocławka, 10 km od autostrady A1, w otoczeniu lasów sosnowych, stanowiących idealne miejsce do kuracji i wypoczynku.

Znajdziecie tu Państwo profesjonalną opiekę personelu medycznego o wysokich kwalifikacjach, doskonały standard bazy hotelowej, żywieniowej i zabiegowej. Zadbamy o Państwa zdrowie w otoczeniu wyjątkowego mikroklimatu ponad stuletnich lasów sosnowych, z życiodajnymi wodami: siarkowymi, mineralnymi z zawartością selenu oraz borowiny z własnych złóż. Właściwości lecznicze wód zostały potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Państwowy Zakład Higieny.

Kontakt

Dyrektor Handlowy – Marek Ziółkowski
tel. 885 010 386
mail: m.ziolkowski@uzdrowisko-wieniec.pl

Kierownik Logistyki, Działu Marketingu i Sprzedaży Produktu – Katarzyna Klonowska
tel. 785 852 223
mail: katarzyna.klonowska@uzdrowisko-wieniec.pl

Specjalista Logistyki, Działu Marketingu i Sprzedaży Produktu – Monika Mierczyńska
mail: wieniecka@uzdrowisko-wieniec.pl

Polub nas na facebooku: